Компанія «PlatoN» є представником колекцій з золота і срібла в Європі. Заснована в 2010 році ювеліром за покликанням і освітою. З 2011 року є постійним учасником міжнародних ювелірних виставок, неодноразово нагороджена дипломами за кращу виставку колекцій ювелірних прикрас із золота і срібла.

 

Основна сфера діяльності Компанії - виробництво ювелірних прикрас. А також оптова та роздрібна торгівля ними. Виконує індивідуальні замовлення за ескізами клієнтів, працює над виготовленням ексклюзивних виробів. З використанням сучасних технологій розробляє 3D-моделі майбутніх прикрас, щоб максимально конкретизувати і продемонструвати, уточнити всі технологічні та естетичні тонкощі, технічні аспекти процесу виготовлення та експлуатації виробу.

 

Компанія у своїй роботі використовує сучасне обладнання, впроваджує передові технології галузі, здійснює повний цикл виробництва від формування ідеї, розробки ескізу (майстер-моделі), до виготовлення вироба. Керівництво компанії цінує радість клієнтів від естетичної насолоди продукцією компанії і здійснює це через розвиток і вдосконалення підприємства, впровадження технологічних  інновацій.

Компанія цінує виробничий колектив підприємства, який складається з висококваліфікованих фахівців з досвідом роботи від 10 до 30 років. Команда професіоналів Компанії постійно створює нові моделі ювелірних виробів, відстежує тенденції та інноваційні напрямки в галузі, щоб задовольнити вишукані і неймовірні бажання своїх клієнтів.
Основна продукція підприємства представлена ​​прикрасами з золота та срібла, в тому числі з використанням вставок з коштовних, напівкоштовних і синтетичних матеріалів.
Оскільки ювелірні товари є статусними, якість кожної окремої одиниці безумовна. Готові товари Компанії мають обов'язкове таврування державним підприємством пробірного контролю. Це є свідченням жорсткого внутрішнього контролю якості на всіх етапах виробництва і гарантією якості продукції. Компанія надає довічну гарантію на кожну одиницю ювелірного виробу.


Основними цінностями компанії є: відповідальність перед кожним клієнтом, безумовна якість продукції, колективна робота і персональна відповідальність.